Nadace

velmi nás motivují vaše tipy na Facebooku, kterým rodinám s postiženými dětmi ve vašem okolí doporučujete pomoci získat náš Kolokočárek. Často jsou to smutné příběhy, kdy postižené děti nemohou chodit ani jezdit na kole a právě náš produkt jim umožní cestovat a užívat si běžné věci jako normální děti, o kterých se jim ani nesnilo. Proto jsme se rozhodli také pomoci a zřídili jsme nadaci s názvem Cesta cyklokočárkem a chceme aktivně pomáhat lidem, kteří to potřebují. Zde na tomto místě budeme uveřejňovat konkrétní případy lidí, kteří potřebují získat Kolokočárek, ale nemohou si to dovolit, protože mají postižené dítě.

Pomoci můžete i vy a to několika způsoby, nejsnazší je si u nás zakoupit sadu tričko a čepice s logem cyklokočárky za 500 Kč a doporučit stejnou koupi lidem  ve vašem okolí. Platby za tyto doplňkové produkty budou použity na nákup Kolokočárků, nebo dalších doplňkových produktů. Další možnost pomoci je oslovit firmy v okolí a získat sponzora pro nákup Kolokočárku, jako to udělala paní Musilová, když získala platbu za její Kolokočárek od Nadace Agrofert. Také jsme navázali spolupráci s nadací konto Bariery a dnes psala paní Chovancová, že konto Bariery jí schválila úhradu 700 euro , což je pro ní super a jistě další brzy přibydou. V některých případech pomůžeme my jako nadace s koupí Kolokočárku. S těmito žádostmi o donátorství oslovujeme naše klienty a kamarády s prosbou a ledy se hnuly hned během prvního týdne po otevření nadace, za což děkujeme a první platby od sponzorů už proběhly a objednali jsme za ně Kolokočárky, které brzy předáme. Zde i vy můžete pomoci a odlovit firmy ve vašem okolí. A poprosit je, aby i oni pomohli uhradit jeden Kolokočárek potřebným. Za takovou pomoc a při úspěšné úhradě od sponzora získáte provizi 10%. Také se můžete zapojit do aktivní spolupráce a získat provizi nebo měsíční plat. Co vy na to?

A zde jsou konkrétní případy lidí, kteří potřebují naší pomoc:

 • paní J. Musilová má 3,5 l. nechodící dceru – děkujeme p. Babišovi, který uhradil 24.200 Kč
 • paní Michaela Chovancová má dvě ZTP dcery – děkujeme kontu Bariery za schválení úhrady 700 Euro
 • paní L. Pencová má jednu postiženou dceru a čeká na vaší pomoci v její nelehké situaci
 • paní K. Jevická má postiženého syna Filipka a čeká na vaší pomoc v její nelehké situaci
 • paní M. Hyrníková má postiženou dceru Gabrielku a čeká na vaší pomoc v její tíživé situaci
 • paní Kvapilová čeká na příspěvek Konta Bariery na kolokočárek pro její postižené dítě
 • paní A. Pavlíková čeká na příspěvek sponzora na úhradu koločárku pro její postižené dítě
 • děkujeme paní K.Borovcové, která doporučila Rodinné Integrované centrum a hledá sama sponzory
 • paní H.Vymlátilová má 7 dětí a velmi by jí kolokočárek usnadnil těžký život, pomůžete jí někdo
 • paní K.Ulehlová má 9.letého syna Milana autistu a potřebuje náš kolokočárek, kdo z Váš jí pomůžete?
 • paní A.Plachá má 4 letého postiženého syna na kterého je zcela sama, pomůže jí náš cyklokočárek.

napište nám prosím další Vaše typy, kde může náš Kolokočárek pomoci a kde je potřeba zajistit financování, rádi tam pomůžeme.

Nadace Konta Bariery

Velkým pomocníkem ja nadace Charty 77 konto Bariery, který příspívá našim rodínám na nákup kookočárků. Konto Bariéry, stěžejní projekt Nadace Charty 77, je první a dosud jedinou kontinuální sbírkou, které se již 25 let účastní desetitisíce dárců, kteří svým pravidelným měsíčním příspěvkem pomáhají naplňovat a financovat program Konta Bariéry. Konto Bariéry  doplňuje stát tam, kde jeho pomoc není dostatečná. Přispívá např. na rehabilitační a kompenzační pomůcky, bezbariérové úprav bytů, škol a dalších veřejných budov. Dále se zaměřuje na projekty, které souvisejí se vzděláváním a  pracovním uplatněním lidí s postižením.

Žádost