Spolupráce

Pokud i Vás zaujal náš produkt kolokočárek a rádi bystě nějak přiložili ruku k dílu, jste na správné adrese, rozšiřujeme naší obchodní síť a hledáme nové kolegy spolupracovníky. Proto Vám nabízíme různé možnosti spolupráce pro různé typy spolupracujících subjektů a věříme, že Vás naše nabídka osloví. Možnosti spolupráce jsou:

1. Doporučovatel

Je možnost pro každého, koho náš produkt čistě zaujal a rád by ho doporučoval například svým známým, ale nechce se prodejem našich produktů zabývat profesionálně. Doporučovatel nemá žádné povinnosti ani závazky, pouze nám pošle kontakt na osobu, která má o náš kolokočárek zájem a náš prodejní manažer domluví detaily obchodu. Pokud si následně klient produkt koupí, získá doporučovatel provizi 10% z uhrazené platby. Kromě provizí získá doporučovatel nárok na kolokočárek za náklady a další obratové bonusy.

Pokud bude spolupráce přínosná pro obě strany, je zde prostor pro její rozšíření a doporučovatel tak může získat zajímavý příjem a případně vytvořit novou kariéru. Tato možnost spolupráce není práce, ale zajímavá pasivní možnost přivýdělku pro maminky na MD, která se časem může stát i prací.

2. Prodejce

Prodejcem našich kolokočárků se může stát subjekt, který provozuje svůj krám, e-shop, nebo jinou formu prodeje produktů pro děti a má zájem o naše kolokočárky a další doplňkové produkty.

Detaily možné spolupráce pro prodejce najdete v části Velkoobchod těchto webových stránek.

3. Manager

Nemusí být předtím doporučovatel, ale velmi často to tak bývá, neboť si může práci s námi nejprve vyzkoušet. Úkolem managera je aktivně vyhledávat potencionální zákazníky, uveřejňovat články v dámských časopisech, komunikovat s klienty na různých blozích a další činnosti podporující prodej našich produktů. Manager má rovněž nárok na nákup kolokočárku pouze za náklady.

Podle přání může mít manager pouze provizi za zprostředkování prodaných kolokočárků až 20%, nebo mít paušální plat na náklady plus menší provizi 10%  při minimálních obratech prodeje. Manager získá za prodej produktů další zajímavé obratové bonusy od mobilního telefonu, tabletu či notebooku po dovolenou a automobil. Pokud má manager kariérní ambice, má další možnosti růstu a stát se regionálním nebo country managerem tím, že si vytvoří vlastní skupinu prodejních managerů. Za prodej našich produktů pak získává jak provizi z vlastního prodeje, tak meziprovizi z celé své skupiny prodejních managerů. A naše kolokočárky se zatím prodávají pouze v ČR  a v SR,  takže je pole neorané v celé Evropě. Regionální manager pak získá příspěvek na kancelář a country manager od nás získá příspěvek na automobil a jiné bonusy. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete se registrovat.

Konfereční skype call

velmi nás těší Váš zájem o spolupráci a skoro denně přichází vaše emaily s návrhem se zapojit. A protože Vám chceme pomoci, tak pořádáme pravidelný „skype call“, což je konferenční hovor, kam se zdarma připojíte a poznáte další spolupracovníky, můžete vznést své dotazy například jak co dělat, jak se zapojit a další. K účasti je třeba si stáhnout a naistalovat skype, kde si zřídíte svůj účet. Tam si pak přidáte naše skype id, které je: tradeconsro . A pravidelné skype cally jsou vždy v úterý v 17.00. Nejsou povinné, ale doporučujeme účast, neboť vám pomohou zahájit spolupráci a pomoc projektu. Jakékoliv dotazy můžete volat či psát na management projekt viz: Kontakty.

Poděkování

Rádi bychom poděkovali našim spolupracovnicím které nám pomáhají:

  • paní Lucie Klimová organizuje předváděcí akce, přejeme hodně štěstí a děkujeme.
  • paní Lucie Pencová organizuje předváděcí akce v Karlových Varem, přejeme hodně štěstí a děkujeme.
  • paní Katka Borovcová připravuje předvádění akce v Pardubicíh a hledá aktivně sponzory, děkujeme.
  • paní Gabriela Vránová připravuje předvádění akce v Pardubicíh a hledá aktivně sponzory, děkujeme.
  • Paní Pavlíková Šulcová nabídla spolupráci v oblasti Velké Mezuziříčí, moc děkujeme.
  • Pan Radek Bartoš nabídl pomoc s nadací, také moc děkujeme.
  • Registrace

Máte jakékoliv dotazy? Rádi na ně odpovíme.