Akce

Akce a soutěže

Protože nám píšete podnětné tipy, rady a doporučení, vymýšlíme pro Vás neustále nové nápady, soutěže a jiné akce, které bychom Vám rádi v této části představili.

Tento týden ve čtvrtek 7.6 od 12 do 17.00 hod je v Praze na Střeleckém Ostrově zajímavá akce “den sociálních služeb”, kam bychom vás rádi pozvali na stánek Kolokočárku. Na akci budou k vidění další organizace pro postižené děti i zajímavé atrakce pro děti. Kromě toho zde koupit zajimavé dobroty za ještě zajimavější ceny, loni zde stál trdelní jen 10 Kč a naše děti mohli prasknout. Přijdtě nás podpořit.

Podpora projektu

velmi nás motivuje váš zájem o nový český Kolokočárek a zejména vaše tipy na pomoc postiženým rodinám, které mají nemocné děti. Proto jsme náš projekt vložili na Crowfundingové stránky, abychom získali další podporu pro nákup Kolokočárků pro tyto potřebné lidičky, budeme rádi, když nás tam podpoříte i vy. Seznam stránek:

Rovněž nás najdete na Facebooku, kde můžete podpořit náš projekt, seznam stránek Facebooku:

Předváděcí akce

Jak je uvedeno na úvodní stránce, každý z Vás máte šanci Kolokočárek nejprve vidět a vyzkoušet, než si ho od nás koupíte, protože se jedná o nemalou částku na jeho pořízení. Předváděcí akce mohou probíhat jednotlivě v Praze a okolí, nebo za námi můžete přijet na Prahu 10, kde máme základnu. Zatím nemáme svou kamennou prodejnu, ale už brzy na stránkách uveřejníme partnerské prodejny, kde náš Kolokočárek můžete vidět a vyzkoušet. Pokud jste od Prahy vzdálení, tak samozřejmě můžete přijet za námi, nebo pokud vytvoříte skupinu alespoň tří zájemců, rádi přijedeme za Vámi kamkoliv. A zde máte další soutěž a šanci na výhru. Pokud vytvoříte v měsíci největší předváděcí skupinu, kde si Kolokočárek koupí alespoň tři zákazníci, získáte od nás Kolokočárek zdarma.

Pronájem Kolokočárku

Jak jsme již uvedli, uvědomujeme si, že částka na pořízení Kolokočárku není malá a píšete nám, že ho sice chcete, ale nemůžete si ho dovolit. Věřte, že naše marže z prodeje je jen malá část z celkové ceny, největší částí je nákup, dovoz a clo a potom také provize prodejcům. A protože si to uvědomujeme, hledáme pro Vás další možnosti, jak Kolokočárek pro Vás zlevnit. Brzy už spustíme výrobu Kolokočárku v ČR, čímž ušetříme náklady za dopravu a clo, pak věříme, že se sleva projeví i v koncové ceně pro Vás. Ale protože mnoho z Vás touží Kolokočárek vyzkoušet, nabízíme možnost si Kolokočárek pronajmout na víkend nebo na týden. Proti vratné kauci 5.000 Kč si můžete Kolokočárek půjčit, vyzkoušet a získat nové přátele a možná klienty, které přesvědčíte, aby si náš Kolokočárek rovněž zakoupili a Vy tak získáte provizi, což zajistí návrat Vaší investice. Cena půjčovného je 1.000 Kč na víkend a 500 Kč na den. Detaily i objednávku najdete v sekci Půjčení v horním menu tohoto eshopu. O pronájem je zájem, proto počítejte s čekací lhůtou a objednejte půjčení dříve objednávkou v e-shopu, nebo emailem: objednavky@kolokcarek.cz , nebo na telefonu +420775855692

Výkup Kolokočárků

A protože se vše točí kolem ceny, hledáme neustále další možnosti jak Vám náš Kolokočárek přiblížit, neboli jak jej učinit zajímavějším. Proto jste nás svými typy opět přivedli na zajímavou myšlenku zpětného výkupu Kolokočárků. To znamená, že když jej přestanete využívat, můžete nám ho nabídnout zpět a my individuálně posoudíme míru jeho opotřebení, podle které stanovíme výkupní cenu. Taková cena se nedá stanovit předem, protože každý Kolokočárek bude jinak opotřebovaný, ale rádi bych pro Vás cenu výkupu kvantifikovali v číslech, proto můžeme říci, že pokud Kolokočárek nebude zničený, bude cena jeho zpětného výkupu v rozmezí 5.000 až 10.000 kč za základní typ, neboli 25 až 50% z původní ceny. Co tomu říkáte, je po Vás zajímavá možnost, že Kolokočárek koupíte za cca 20.000 kč ale po roce jej můžete buď prodat známým, nebo zpětně nám za cca 10.000 Kč. My pak vykoupené Klokočárky repasujeme a budeme prodávat klientům opět levněji.

Možnost nákupu na splátky

A pro ty z Vás, kteří náš Kolokořárek moc chtějí, ale nemohou si dovolit jeho nákup v plné výši nákupní ceny, přinášíme opět vstřícné řešení, tzn.možnost splátkového prodeje. Konečnou cenu za základní typ Kolokočárku je možné rozděli na 3 ař 4 splátky. Ale vždy je zde možnost individuální dohody, stačí nám zavolat neb napsat. Těšíme se na další Vaše podněty, nápady a inspirace, ale hlavně na spolupráci s Vámi.