Spolupráce

Jste-li v této části našich stránek, pak jistě i Vás zaujal náš produkt Kolokočárek, za což jsme velmi rádi. Na Facebooku je přes 5500 spřátelených duší, kteří nám fandí a pomáhají. Pokud byste rádi přiložili ruku k dílu, jste na správné adrese, neboť hledáme nové kolegy spolupracovníky. Proto Vám nabízíme různé možnosti spolupráce pro různé typy subjektů a věříme, že Vás naše nabídka osloví.

Možnosti spolupráce jsou:

1. Doporučovatel

Je možnost pro každého, koho náš produkt čistě zaujal a rád by ho doporučoval například svým známým, ale nechce se prodejem našich produktů zabývat profesionálně. Doporučovatel nemá žádné povinnosti ani závazky, pouze nám pošle kontakt na osobu, která má o náš Kolokočárek zájem a náš prodejní manažer domluví detaily obchodu. Pokud si následně klient produkt koupí, získá doporučovatel provizi 10% z uhrazené platby. Kromě provizí získá doporučovatel nárok na Kolokočárek za náklady a další obratové bonusy.

Pokud bude spolupráce přínosná pro obě strany, je zde prostor pro její rozšíření a doporučovatel tak může získat zajímavý příjem a případně vytvořit novou kariéru. Tato možnost spolupráce není práce na HPP, ale zajímavá pasivní možnost přivýdělku pro maminky na MD, která se časem může stát i prací.

2. Prodejce

Prodejcem našich Kolokočárků se může stát subjekt, který provozuje svůj krám, e-shop, nebo jinou formu prodeje produktů pro děti a má zájem o naše Kolokočárky a další doplňkové produkty. Ideální varianta je, když si takovýto prodejce, náš Kolokočárek zakoupí za velkoobchodní cenu, která je 80% z koncové ceny bez DPH, tzn. že provize prodejce je 20%. Je ale možné domluvit i prodej na dvě nebo tři splátky, pokud jste například malý krám a nemůže riskovat tak velkou investici. Od nás máte garanci, že pokud Kolokočárek od nás koupíte a uhradíte a pokud byste po půl roce neprodali ani jeden, tak ho od Vás vykoupíme zpátky za cenu adekvátní jeho stavu. Důležité je, že Prodejcům pomáháme s reklamou a marketingem a odkazujeme na ně naše klienty z okolí.

3. Prodejní manager

Nemusí být předtím doporučovatel, ale velmi často to tak bývá, neboť si může práci s námi nejprve vyzkoušet. Úkolem prodejního managera je aktivně vyhledávat potencionální zákazníky, uveřejňovat články v dámských časopisech, komunikovat s klienty na různých blozích a další činnosti podporující prodej našich produktů. Prodejní manager má rovněž nárok na nákup Kolokočárku pouze za náklady.

Podle přání může mít prodejní manager pouze provizi za zprostředkování prodaných Kolokočárků až 20%, nebo mít paušální plat na náklady plus menší provizi 10%  při minimálních obratech prodeje. Prodejní manager získá za prodej produktů další zajímavé obratové bonusy od mobilního telefonu, tabletu či notebooku po dovolenou a automobil. Pokud má prodejní manager kariérní ambice, má další možnosti růstu a stát se regionálním nebo country managerem tím, že si vytvoří vlastní skupinu prodejních managerů. Za prodej našich produktů pak získává jak provizi z vlastního prodeje, tak meziprovizi z celé své skupiny prodejních managerů. A naše Kolokočárky se zatím prodávají pouze v ČR  a v SR,  takže je pole neorané v celé Evropě. Regionální manager pak získá příspěvek na kancelář a country manager od nás získá příspěvek na automobil a jiné bonusy. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete se registrovat na emailu: registrace@kolokocarek.cz

Pokud máte nějaké otázky, rádi Vám odpovíme

7 + 5 =